MÖBLER / Bord / Skrivbord 7797460
nr 779 7460
Skrivbord
med uppsats, Sekeslkifte, längd: 105, djup: 60, höjd: 135
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:03:52
550 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr